Image

10 Rokov skúseností

O NÁS

Ničo v skratke o nás ...

Sme dynamicky rozvíjajúca sa firma pôsobiaca v viacerých oblastiach so sídlom v Žiline. Našou prioritou je maximalna spokojnosť našich zákazníkov. V našom kraji sme bezkonkurenčná a jedinečná firma ktorá poskytuje veľké spektrum služieb.

Špecializujeme sa na nákladnú dopravu / špedícia, skladovanie / logistika, výkopové / stavebné práce, doplnkové / asistenčné služby.

Počas nášho pôsobenia na trhu sme si vybudovali sieť stálých klientov, ktorí náš odporúčajú ako obchodného partnera. S množstvom z nich máme uzavreté dlhodobé zmluvné kontrakty. K výberu zamestnancov pristupujeme zodpovedne uvedomujúc si, že sú prvým kontaktom s klientmi.

Našou prioritou je poskytovanie služieb v najvyššej kvalite a neustále premýšľame o lepších možnostiach pre Vás. Naši pracovníci sa snažia naplánovať a zrealizovať požiadavky našich zákazníkov v čo najkratšom čase od objednávky, preto súčasťou nášho názvu je EXPRES.

Služby

Ponuka profesionálnych služieb

Ponúkame profesionálne služby: nákladná doprava, špedícia a skladovanie. Spoľahlivosť, efektivita a bezpečnosť sú našimi prioritami. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Nákladná doprava

Profesionálna nákladná doprava: spoľahlivá, efektívna a bezpečná preprava vášho tovaru. Zabezpečíme rýchle a spoľahlivé doručenie po celom svete.

Zobraziť viac

Špedícia

Náš tím špeditérov zabezpečuje kompletné riešenia pre prepravu tovaru vrátane GPS monitoringu a viacjazyčnej podpory, aby sme vám mohli poskytnúť najlepšiu službu.

Zobraziť viac

Skladovanie

Bezpečné a spoľahlivé úložisko pre vaše tovary. Naše moderné sklady zabezpečia optimálnu ochranu a organizáciu vašej inventúry.

Zobraziť viac

Potrebujete prepravu?

S nami sa dostanete rýchlo a bezpečne do cieľa. Ponúkame komfortné a spoľahlivé služby pre jednotlivcov aj skupiny. Kontaktujte nás a rezervujte si jazdu ešte dnes!

spedicia@extsro.eu

Nákladná doprava

Nadrozmerná preprava

Naša spoločnosť ponúka špecializované služby pre presun objemných tovarov, strojov a zariadení. S našimi skúsenými tími a moderným vybavením sme schopní riadiť aj najnáročnejšie prepravy. Naše služby zahŕňajú plánovanie trasy, získavanie povolení, zabezpečenie bezpečnosti a presné doručenie. Využívame širokú škálu prepravných prostriedkov vrátane špeciálnych vozidiel a dopravných metód, aby sme zabezpečili, že váš náklad bude doručený spoľahlivo a včas. Sme flexibilní a prispôsobíme sa individuálnym potrebám každého zákazníka. Nech je vaša preprava akokoľvek zložitá, naša spoločnosť je pripravená poskytnúť vám profesionálnu podporu a zabezpečiť úspešné dokončenie vašej nadrozmernej prepravy. S dôkladným plánovaním a starostlivým prístupom k detailom sa môžete spoľahnúť na nás pre každú vašu nadrozmernú prepravu.

Image

Copyright 2024 extsro.eu | Designed by marjovgroup.com